center>

Ogłoszenie

P.H. Konrad w związku z dynamicznym rozwojem jednego z działów obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik biurowy

Twoje zadania

sprawdzanie dokumentów zakupowych i transportowych
kontakt z dostawcami zagranicznymi
nadzór nad zgodnością warunków sprzedaży i dostawy
przygotowywanie dokumentów fakturowych dostaw dla odbiorców polskich
kontakt ze służbą weterynarii

Czego oczekujemy od Ciebie

wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
płynna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego ? warunek konieczny
biegła znajomość obsługi komputera ?Office , sprzętu biurowego
umiejętność pracy pod presją czasu i pod wpływem stresu
dokładność, skrupulatność i dobra organizacja własnej pracy

Aplikację proszę przesłać na adres e-mail:rekrutacja@phkonrad.pl

Podstawowe szczegóły

Cena:
Kontakt:
rekrutacja@phkonrad.pl
Dodane przez: Gość

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback