center>

Ogłoszenie

Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży, marketingu i logistyki. Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Merchandiser
Miejsce pracy: Łomża

Zakres obowiązków:
- praca nad ekspozycją produktów
- wykładanie karmy dla zwierząt
- dbanie o ekspozycję i zapasy towaru
- bezpośrednia współpraca z kierownikami

Wymagania:
- aktualna książeczka z badaniami Sanepidu
- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
- punktualność i komunikatywność
- mile widziani studenci/osoby zatrudnione

Oferujemy:
- elastyczny grafik (praca od poniedziałku do piątku)
- przeszkolenie z procedur wdrażania standardów ekspozycyjnych
- możliwość stałej współpracy oraz rozwoju
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
- wymiar tygodniowy czasu pracy: kilka godzin

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez wypełnienie formularza (należy skopiować poniższy link w przeglądarce):

Zdjęcia

Podstawowe szczegóły

Cena:
Kontakt:
hr@oex.pl
Dodane przez: Gość

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback