sobota, 12 sierpnia 2017 20:37

Skandalicznie udana impreza w Kurpiowskiej Krainie [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  materiał promocyjny
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Skandalicznie udana impreza w Kurpiowskiej Krainie [VIDEO i FOTO] fot. www.mylomza.pl
Kurpiowska Kraina to wyjątkowe miejsce. Położone w sercu Kurpiowszczyzny, w malowniczej scenerii lasów i łąk, nad zalewem Wykrot. Wczoraj mieliśmy okazję być tam po raz kolejny. Nie trzeba jechać na mazury czy nad morze! Tu można odpocząć i bawić się znakomicie.

zenek

Przepiękny obiekt składa się m.in. z hotelu, restauracji, wiat piknikowo-jarmarcznych i grillowych, kompleksu kempingowego, kompleksu sportowego, stanicy wodnej z wypożyczalnią kajaków, rowerów wodnych. Rezyduje tu także w godzinach od 10.00 do 22.00 Wesołe Miasteczko.

Kurpiowska kraina to także miejsce muzycznych spotkań. Wczoraj za sprawą Kamila z grupy Extazy i oczywiście jego ponętnych tancerek byliśmy świadkami mega odjazdowego koncertu. Jak mówią bywalcy bezpieczeństwo, natura, super gastronomia, fajne koncerty, przyciągają różne pokolenia do Wykrotu.

Już w najbliższy wtorek organizatorzy zapraszają całe rodziny na urodziny Wesołego Miasteczka. Natomiast 18 sierpnia na scenie w Wykrocie zobaczymy popularną grupę dance – Playboys.

Na zakończenie wakacji 25 sierpnia do Kurpiowskiej Krainy zawitają bracia PUDZIANOWSCY. Energiczny koncert, przepełniony pozytywną energią- to będzie zasługa PUDZIAN BAND. Natomiast  Mariusza Pudzianowskiego nie trzeba chyba przedstawiać nikomu!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wczorajszej imprezy z Kurpiowskiej Krainy.

Galeria zdjęć

W górę