piątek, 11 sierpnia 2017 13:46

Za bardzo przekroczył prędkość, więc teraz nie pojeździ

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne
Aż o 65 km/h przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym 65-letni kierowca audi. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli, podczas której nie tylko został ukarany mandatem i punktami, ale też stracił na trzy miesiące prawo jazdy.

zenek

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kolnie, wczoraj po południu, prowadzili pomiar prędkości w miejscowości Czerwone. Jest to jedno z miejsc, które zostało wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Około godziny 18.00, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi, który jechał z prędkością 115 km/h, gdzie ograniczenie na tym odcinku drogi wynosiło 50 km/h. Nieodpowiedzialnemu 65-latkowi zatrzymane zostało prawo jazdy. Ponadto, mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o ostrożną i rozważną jazdę, a także przypominają, że nadmierna oraz niedostosowana do warunków drogowych i atmosferycznych prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

W górę