vizo-mylomza 2017.Łomża baner 1000x200
sobota, 16 września 2017 17:43

Zjednoczył tylu ludzi! Wzruszające ostatnie pożegnanie Krystiana [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Zjednoczył tylu ludzi! Wzruszające ostatnie pożegnanie Krystiana [VIDEO i FOTO] fot. www.mylomza.pl
Tłumy osób żegnały dziś 14-letniego Krystiana Krajewskiego. W ostatniej drodze zmarłemu chłopcu towarzyszyła rodzina, znajomi i spora grupa motocyklistów, która przyjechała pożegnać swojego przyjaciela, bo Krystian marzył o tym, by być kiedyś jednym z nich. Spoczął na cmentarzu w Nowych Kupiskach.

zenek

Krystian zmarł 13. września po ciężkiej chorobie. Był bohaterem akcji "Łomża piecze ciasta dla Krystiana", której celem było zebranie środków na kosztowne leczenie chłopca. Akcja odbiła się dużym echem nie tylko w mieście ale i regionie. Informowały o niej też media ogólnopolskie. Choroba jednak okazała się silniejsza,

Dziś w słoneczne popołudnie przy odprowadziliśmy dzielnego Krystiana w ostatnią podróż.

- Zjednoczyłeś tylu ludzi! Dziś bardziej zrozumiałem, jak kruche i słabe jest nasze życie. Czasami zanim się zacznie to już gaśnie. Chciałoby się krzyczeć do Pana Boga! Dlaczego? Ale czy można uzyskać odpowiedź – mówi w homilii ks. Piotr Sitkiewicz spoglądając co chwila na trumnę zmarłego chłopca, przy której oprócz rodziców Krystiana obok z białymi różami stali jego koledzy i koleżanki ze szkoły.

Po nabożeństwie żałobnym trumnę z ciałem na cmentarz nieśli motocykliści.

Krystian został pochowany na cmentarzu w Nowych Kupiskach. Przy trumnie złożono także kask motocyklowy.

„Śpieszmy się kochać ludzi, spieszmy się im pomagać, tak szybko odchodzą. Byłeś, jesteś i będziesz na zawsze w naszych Sercach”.

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback