2017.Łomża baner 1000x200
sobota, 09 września 2017 09:12

Łomża wzbija się pod niebo [2xVIDEO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Łomża wzbija się pod niebo [2xVIDEO] fot. www.mylomza.pl
Już w ten weekend odbędą się XVIII Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego Kontakty 2017. Do Łomży zjadą medaliści mistrzostw świata i Europy. W programie przewidziano również zawody dla dzieci "Najdłuższy lot", konkurs fotograficzny. Każdy będzie mógł wygrać lot motolotnią.

Mistrzostwa odbędą się na lądowisku nad Narwią między mostami w Łomży (zjazd mostem Hubala). Oficjalne rozpoczęcie zawodów zaplanowano na sobotę 8 września (godz. 13), jednak już w wczoraj przed zachodem słońca Łomża przeżyła prawdziwy "nalot" paralotni, motolotni, samolotów, i wiatrakowców. ZOBACZ NASZE WIDEO!

Zawody odbywają siępod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, Prezydenta Łomży oraz Wójta Gminy Piątnica.

PROGRAM:

9 września (godz. 13.00) – oficjalne otwarcie, prezentacja pilotów i ich maszyn, od 13.30 do 18.00 widowiskowe konkurencje paralotniowe i motolotniowe zwieńczone porywającą niespodzianką

10 września (od 10.00 do 13.30) – Mistrzostwa Polski w Przelocie przez Bramkę, paralotniowy slalom z pylonami; godz. 14.30 oficjalne zakończenie, dekoracja zwycięzców.

1 komentarz

  • Odpowiedz qwe niedziela, 10 września 2017 00:53 Umieszczone przez: qwe

    heh.. wchodzę patrzę a to już po sprawie

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback