2017.Łomża baner 1000x200
sobota, 09 września 2017 08:34

Wyprawka szkolna od kibiców

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wyprawka szkolna od kibiców fot. Elkaesiacy.net
Zakończyła się wakacyjna, charytatywna akcja kibiców Łomżyńskiego Klubu Sportowego, zorganizowana w ramach projektu #RazemTworzymyŁKS. W piątkowe popołudnie do dzieci ze szkół podstawowych nr 4, 5 oraz 10 trafiły „ełkaesowe wyprawki szkolne" zakupione za zebrane przez kibiców w ramach akcji pieniądze.

Przypomnijmy, że wraz z początkiem wakacji kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego rozpoczęli akcję, której celem był zakup pomocy naukowych i dydaktycznych oraz artykułów szkolnych dla dzieci z łomżyńskich podstawówek, które pomogą im rozpocząć naukę w nowym roku szkolnym z uśmiechem na twarzy. Kibice założyli, że chcą zebrać na ten cel 3 tys. złotych i zorganizowali zbiórkę środków, którą promowali pod hasłem #RazemTworzymyŁKS.

- Wręczyliśmy dzieciom kilkaset gadżetów, zeszytów, planów lekcji, kilka tysięcy vlepek oraz 50 biletów dla ich rodziców na najbliższe sobotnie spotkanie z Pelikanem Łowicz - poinformowali kibice o efektach swojej akcji.

Jednocześnie fani ŁKS-u dziękują wszystkim 38 darczyńcom biorącym udział w akcji.

- Dzięki Waszym wpłatom mogliśmy dzieciakom podarować chwile radości, a hasło #RazemTworzymyŁKS nabiera większego znaczenia! Podziękowania kierujemy również do zarządu ŁKS-u Łomża za przekazanie biletów oraz do dyrekcji szkół za umożliwienie przeprowadzenia akcji w ich placówkach - napisali kibice w swoim komunikacie.

W przyszłym tygodniu kibice wylosują pośród darczyńców zwycięzcę unikatowych gadżetów kibicowskich.

A my, korzystając z okazji, przypominamy, że kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego organizują wyjazd do Warszawy na mecz z Polonią, który rozegrany zostanie na stadionie przy ul. Konwiktorskiej w sobotę 16 września o godz. 17.00.

6 komentarzy

 • Odpowiedz TYLKO ŁKS! sobota, 09 września 2017 09:20 Umieszczone przez: TYLKO ŁKS!

  Akcja bardzo fajna i po raz kolejny kibice udowadniają, że można im zaufać i też lubią pomagać i nie są jakimiś "bandziorami" jak co nie którzy uważają po obejrzeniu tvnu lub jakiegoś innego gówna. Sam wpłaciłem na zbiórkę i nie żałuję. Oby więcej takich akcji!

 • Odpowiedz piknik sobota, 09 września 2017 10:17 Umieszczone przez: piknik

  to ciekawe dlaczego zasłaniacie swoje buźki jak bandziory :)

 • Odpowiedz Zbyszek K. sobota, 09 września 2017 10:25 Umieszczone przez: Zbyszek K.

  nie ma takiego klubu jak ŁKS, chyba że Łódź
  w Łomży jest ŁKS 1926 nie mylić z ŁKS!!!

 • Odpowiedz Janusze spod krytej sobota, 09 września 2017 10:44 Umieszczone przez: Janusze spod krytej

  Niema takiego imienia jak Zbyszek jest tylko Zbigniew ;). Nawet w takim temacie musicie się "spinać"? Tu chodziło o to, żeby dzieciaki były zadowolone, a nie, żeby paru przygłupów mogło się wyżyć w komentarzach na mylomza.

 • Odpowiedz Martynka sobota, 09 września 2017 12:09 Umieszczone przez: Martynka

  super akcja chłopaki ! fajnie, że nasi ełkaesiacy są pomysłowi

 • Odpowiedz ŁKS sobota, 09 września 2017 16:02 Umieszczone przez: ŁKS

  Brawo kibice ! :)

  Wszyscy do Warszawy !!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback