2017.Łomża baner 1000x200
piątek, 08 września 2017 13:41

Leszek Wojewoda nowym Powiatowym Lekarzem Weterynarii w Łomży

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zastępca Podlaskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii Andrzej Bryczkowski i lek. wet. Leszek Wojewoda. Zastępca Podlaskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii Andrzej Bryczkowski i lek. wet. Leszek Wojewoda. fot. www.mylomza.pl
Lek. wet. Leszek Wojewoda (54 l.) został powołany na stanowisko Powiatowego Lekarza Weterynarii w Łomży. Zastąpi na tym stanowisku dr Mariana Jana Czerskiego, wieloletniego PLW, który z końcem sierpnia odszedł na emeryturę.

Wczoraj w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Łomży akt nominacji podpisany Henryka Grabowskiego, Podlaskiego Lekarza Weterynarii wręczył jego zastępca Andrzej Bryczkowski.

Lek. Wet. Leszek Wojewoda jest absolwentem wydziału weterynarii Akademii Rolniczej w Lublinie, ukończył go w 1988 roku. W swoim życiu zawodowym Wojewoda prowadził prywatną praktykę lekarsko-weterynaryjną, jak również pracował w Inspekcji Weterynaryjnej.

Ukończył cztery specjalizacje m.in. w kierunku rozrodu zwierząt i chorób ryb. Jest również specjalistą ds. higieny zwierząt i żywności pochodzenia zwierzęcego.

Stanowisko Powiatowego Lekarza Weterynarii w Łomży lek. wet. Leszek Wojewoda obejmie oficjalnie 15 września.

2 komentarzy

  • Odpowiedz Durzynski piątek, 08 września 2017 22:34 Umieszczone przez: Durzynski

    Serdeczne gratulacje!Właściwy człowiek na właściwym stanowisku.!!!

  • Odpowiedz Aa niedziela, 10 września 2017 08:11 Umieszczone przez: Aa

    Gratulacje!!!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback