2017.Łomża baner 1000x200
piątek, 08 września 2017 19:06

Pomożemy Ci zawodowo!

Napisane przez  mat. promocyjny
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Pomożemy Ci zawodowo! fot nadesłane
Masz czasem wrażenie, że stoisz w miejscu? Nie jesteś jedyny! Bardzo często w każdym z nas drzemie wewnętrzny opór przed zmianą, która mogłyby wpłynąć na poprawę naszej sytuacji zawodowej. Nie warto czekać, aż rzeczywistość sama się odmieni. Aby nasze życie było lepsze, intensywniejsze i ciekawsze musimy systematycznie się rozwijać i zdobywać nowe kompetencje i umiejętności. Dlatego powinniśmy być czujni i stale aktualizować naszą fachową wiedzę, a także być na bieżąco z obowiązującymi trendami. Pamiętaj! Na naukę zawsze jest dobry czas!

Dlaczego warto wybrać Centrum Nauki i Biznesu ŻAK?

W szkołach dla dorosłych ŻAK słuchacze mogą zdobywać wiedzę na kilkudziesięciu różnych kierunkach. Ofertę kształcenia dostosowujemy do rynku pracy. Nie skupiamy się wyłącznie na rynku lokalnym ale patrzymy globalnie. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby kształcące się w naszych szkołach otrzymywały rzetelną wiedzę i kwalifikacje, które pomogą realizować się w życiu zawodowym.

Ile kosztuje nauka w ŻAKu?

Nauka na większości specjalności w ŻAKu jest BEZPŁATNA. Dużym zainteresowaniem cieszą się kierunki dające tytuł technika: bhp, informatyka, administracja, rachunkowość oraz kosmetyka. Cały czas popularne są kierunki medyczne, dające perspektywy pracy zarówno w Polsce jak i krajach Unii Europejskiej; opiekun medyczny oraz biomasaż. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kto może uczyć się w ŻAKu?

Z szerokiej oferty edukacyjnej mogą skorzystać wszyscy, zarówno absolwenci szkół średnich (matura nie jest wymagana), studenci oraz wszystkie osoby pracujące lub poszukujące pracy, chcące zdobyć nowe lub dodatkowe kwalifikacje zawodowe. Osoby, które nie posiadają wykształcenia średniego mogą zdobyć je w bezpłatnym Liceum Ogólnokształcącym ŻAK w Łomży. Dla osób po szkole zawodowej nauka trwa dwa lata, dla osób po gimnazjum czy szkole podstawowej (starej) nauka trwa trzy lata.

W jaki sposób można zostać słuchaczem ŻAKa?

Aby maksymalnie ułatwić zainteresowanym zapis do szkoły, umożliwiamy dwie opcje do wyboru; pierwszą jest zgłoszenie się do sekretariatu szkoły w Łomży, Al. Legionów 40. Należy pamiętać aby zabrać ze sobą świadectwo ukończenia szkoły oraz dowód osobisty.

Drugą opcją jest zapis on-line za pomocą specjalnego formularza dostępnego na www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online

Zapraszamy do sekretariatu Szkoły ŻAK w Łomży, Al. legionów 40, tel. 86 215 02 15 www.lomza.zak.edu.pl

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback