2017.Łomża baner 1000x200
piątek, 08 września 2017 07:08

Zdecyduj jakie będzie Twoje osiedle [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W najbliższą sobotę 9 września w godz. od 10.00 do 14.00 w Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży odbędą się konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania terenu znajdującego się pomiędzy os. Wiosennym a Szosą do Mężenina w Łomży. Jego łączna powierzchnia wynosi 63 ha.

- Opinie mieszkańców są dla mnie bardzo istotne. Dlatego ważne jest to, aby jak najwięcej ludzi wyraziło swoje zdanie dotyczące zagospodarowania tego terenu. Wspólnie budujmy nasze miasto – zaprasza na konsultacje społeczne Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Konsultacje dotyczą terenu o powierzchni 63 ha, znajdującego się między osiedlem Wiosennym a Szosą do Mężenina. Podczas spotkania zostanie przeprowadzony warsztat przyszłości z elementami Future City Game, w ramach którego zostanie zaprezentowana opinia eksperta na temat niestandardowych rozwiązań, możliwych do zastosowania w miejscowym planie zagospodarowania. Odbędzie się też spacer badawczy – skonfrontowanie wizji z rzeczywistością, zbierane będą też pomysły zagospodarowania terenu, uwzględniające różne wymiary rozwoju miasta: gospodarczy, społeczny, kulturalny i przyrodniczy.

Kolejne spotkanie konsultacyjne zaplanowano na 16 września, wówczas zostaną zaprezentowane pomysły zaproponowane przez mieszkańców.

5 komentarzy

 • Odpowiedz Lukaa piątek, 08 września 2017 10:26 Umieszczone przez: Lukaa

  Park bym chciał mieć na swoim nowym osiedlu ale nie skate tylko taki z alejkami ławeczkami żeby było gdzie z wuzkiem wyjść na spacer panie Prezydencie !!

 • Odpowiedz rety piątek, 08 września 2017 11:21 Umieszczone przez: rety

  Tor samochodowy panie prezydencie ,wizytowka naszego regionu,gdzie cala grupa zmotoryzowanych z calej polski by przyjerzdzala,100 miejsc pracy i potrzne pieniadze do miasta

 • Odpowiedz real piątek, 08 września 2017 12:23 Umieszczone przez: real

  rety, weź się do nauki języka ojczystego, choćby na etapie podstawowym, bo wstyd przynosisz naszemu miastu.

 • Odpowiedz prawda777 piątek, 08 września 2017 18:00 Umieszczone przez: prawda777

  Pod tymi liniami wysokiego napięcia to niech sami sobie mieszkają....

 • Odpowiedz benek sobota, 09 września 2017 08:39 Umieszczone przez: benek

  Przedluzyc Zawdzka do Szosy do Mezenina, zorganizowac jakis park, zasadzic drzewka, jesli chodzi o bloki to przy tym parku zrobic wiezowce, ale nie po 8-9 pienter ale powyzej 10, ladnie by sie prezentowaly wjezdzajac od Zambrowa, na pewno kolejna Biedronka ;) przedszkole tez by sie przydalo

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback