2017.Łomża baner 1000x200
czwartek, 07 września 2017 07:02

Zaprojektuj logotyp promujący 600-lecie

Napisane przez  oprac. gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zaprojektuj logotyp promujący 600-lecie fot. Archiwum MyLomza.pl
Można już zgłaszać swoje propozycje w otwartym konkursie na opracowanie projektu znaku graficznego promującego jubileusz 600-lecia nadania praw miejskich Łomży. Inicjatywa skierowana jest od osób pełnoletnich. Zgłoszenia przyjmowane są do końca września. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 2000 zł brutto.

- Ten piękny jubileusz to wspaniała okazja do wspólnego świętowania. Chcemy, aby nie tylko łomżanie włączyli się w przygotowania do przyszłorocznych obchodów – zachęca do wzięcia udziału Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. - Mam nadzieję, że konkurs zaowocuje powstaniem logo, które będzie przypominało mieszkańcom o wspaniałej i długiej historii miasta – dodaje jego zastępczyni Agnieszka Muzyk, która przewodniczy pracom Miejskiego Komitetu Organizacyjnego dotyczącego przyszłorocznych obchodów.

Każdy z uczestników ma za zadanie opracowanie logotypu promocyjnego (sygnet i hasło), dotyczącego obchodów 600-lecia nadania praw miejskich Łomży. Zwycięski projekt, który stanie się oficjalną identyfikacją jubileuszu powinien cechować się oryginalnością, czytelnością przekazu oraz funkcjonalnością. Przygotowując koncepcję autorzy powinni wziąć pod uwagę cechy i atuty miasta. Szczegółowe informacje na temat miasta oraz marki Łomża znajdują się w "Strategii Promocji Miasta Łomża", dostępnej na stronie www.lomza.pl.

Prace wraz ze zgłoszeniem mogą być wysłane pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miejski w Łomży, Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji, Plac Stary Rynek 14, 18-400 Łomża lub składane osobiście do dnia 30 września 2017 roku. Zwycięzca zostanie wyłoniony najpóźniej do 16 października 2017 roku.

1 komentarz

  • Odpowiedz piątek, 08 września 2017 22:38 Umieszczone przez: "relikt"

    i najlepiej żeby to był Jeleń na piedestale popłuczyn feudalnej - zaborczej władzy ks.Janusza

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback