vizo-mylomza 2017.Łomża baner 1000x200
środa, 09 sierpnia 2017 14:05

Policja: Szkolenie przewodników i psów służbowych [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Policja: Szkolenie przewodników i psów służbowych [FOTO] fot. KMP Łomża
Przewodnicy policyjnych psów z Łomży, Kolna i Grajewa ćwiczyli dziś w Łomży wspólnie ze swoimi czworonożnymi partnerami. Głównym zadaniem takich szkoleń jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych opiekunów, utrzymanie sprawności psów służbowych i praktyczne doskonalenie umiejętności wcześniej nabytych.

zenek

Przewodnicy psów służbowych z Łomży, Grajewa i Kolna wraz ze swoimi czworonogami dziś przed południem ćwiczyli w Skate Parku w Łomży. Szkolenie obejmowało między innymi posłuszeństwo ogólne czy obezwładnianie pozoranta.

W ramach cyklu szkoleniowego psy patrolowo–tropiące utrzymują swoją sprawność użytkową oraz doskonalą umiejętności nabyte w służbie. Lokalizacja ćwiczeń organizowanych przez policjantów dotyczy miejsc, w których dochodzić może do zakłóceń porządku publicznego.

Celem takich treningów oprócz praktycznych ćwiczeń jest także połączenie ich z oddziaływaniem prewencyjnym oraz czuwaniem nad bezpieczeństwem mieszkańców miasta. Szkolenia psów służbowych odbywają się cyklicznie w różnych częściach Łomży i jej najbliższej okolicy.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback