vizo-mylomza 2017.Łomża baner 1000x200
Łomża
czwartek, 19 października 2017 14:52

WETA z sukcesem oddaje krew! [FOTO]

Napisane przez oprac. gak
40 osób oddało ponad 17 litrów krwi. 17 października 2017 r. odbyła się kolejna akcja honorowych krwiodawców organizowana przez Szkolne Koło PCK w ZSWiO Nr 7. Wydarzenie przyciągnęło wielu zainteresowanych pomocą drugiemu człowiekowi.
czwartek, 19 października 2017 13:06

Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn

Napisał gak
Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności. Jeden ma do odsiadki sześć miesięcy, a drugi cały rok. Obaj wpadli przypadkiem dzisiejszej nocy na terenie Łomży i trafili już do aresztu.
czwartek, 19 października 2017 14:25

Trwa I Forum Gospodarcze Subregionu Łomżyńskiego [VIDEO]

Napisane przez oprac. gak
Forum Gospodarcze Subregionu Łomżyńskiego to pierwsze w tej części województwa podlaskiego wydarzenie o charakterze gospodarczym, które ma przede wszystkim na celu budowanie marki Subregionu w Polsce i świecie. Pierwszy dzień konferencji przebiega pt. Oblicza innowacyjności Subregionu Łomżyńskiego i jego wizja rozwoju. Konferencji towarzyszą targi prezentujące poszczególne firmy.
czwartek, 19 października 2017 09:44

Policja szuka świadków wypadku z udziałem dziecka

Napisał gak
Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łomży szukają świadków zdarzenia drogowego z udziałem nieletniej dziewczynki, do której potrącenia doszło 10 października.
środa, 18 października 2017 14:25

Jaki czynsz za Mieszkanie Plus w Łomży?

Napisał gak
Ile będzie kosztowało zamieszkanie w Mieszkaniu Plus? Z jakimi kosztami i opłatami musimy się liczyć w ramach czynszu? Jakie będą czynsze w Łomży? Choć projekt rozporządzenia w sprawie maksymalnych stawek czynszu jest jeszcze w fazie konsultacji, z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć zawarte w nim kwoty jako obowiązujące.
środa, 18 października 2017 11:11

Nielegalny tytoń zamiast orzechów

Napisane przez oprac. gak
70 kg tytoniu do palenia przechwycili łomżyńscy funkcjonariusze Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Nielegalny towar mundurowi znaleźli w workach po orzechach znajdujących się w bagażniku volkswagena golfa, który spokojnie sobie stał na jednym z parkingów w mieście.
środa, 18 października 2017 11:08

Studenci i stypendysta z zagranicy w PWSIiP

Napisane przez mat. nadesłany
- Damaszek, stolica Syrii, to starożytne miasto, zwane perłą Bliskiego Wschodu. Łomża, jest zupełnie inna i ze swoją wspaniałą naturą, przypomina mi bardziej region Sakarya w Turcji – mówi Lina Haj Ahmad, która zna już kilka magicznych, polskich słów: „dzień dobry, dziękuję, proszę, klucz, do widzenia".
W Łomży Pola Nadziei rozkwitną po raz piąty. W województwie - już ósmy. Posadzone wczoraj żonkile to, jak mówi prezes Fundacji "Pomóż Im" Arnold Sobolewski, niezwykle mocne kwiaty, które dają nadzieję, że na wiosnę rozkwitną z pełną mocą. Dlatego są symbolem tej charytatywnej akcji.
środa, 18 października 2017 07:52

Impreza charytatywna dla chorego Roberta [VIDEO]

Napisał gak
W niedzielę 22 października o godz. 15 w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich odbędzie się charytatywna impreza na rzecz chorego na autyzm Roberta. Podczas wydarzenia nie zabraknie licznych atrakcji. Tą główną będzie turniej piłkarski, w którym weźmie udział między innymi drużyna Urzędu Miejskiego w Łomży. Współorganizatorem jest Fundacja Przyjaciół Dzieci "ARIADNA".
środa, 18 października 2017 07:05

Małe i duże pierwszaki ślubowały w "Katoliku" [VIDEO i FOTO]

Napisał gak
Mali i duzi - uczniowie pierwszych klas Katolickiej Szkoły Podstawowej i Katolickiego Liceum złożyli we wtorek swoje ślubowanie w nowej szkole. Ci młodsi, to szczególne "oczko w głowie" dyrektor Bożeny Śliwowskiej i całej społeczności szkolnej, bo w murach szkół katolickich pojawili się po raz pierwszy. Wszytkim zależy, by czuli się tu jak najlepiej.
wtorek, 17 października 2017 15:05

Przyjdź na Casting i zostań Miss Ziemi Łomżyńskiej!

Napisał gak
Już w najbliższą sobotę 21 pażdziernika w Galerii Veneda w Łomży odbędzie się CASTING do III edycji Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018 oraz Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018. Jeżeli masz nie mniej niż 14 i nie więcej niż 26 lat oraz spełniasz warunki, o których przeczytasz niżej, przyjdź i sprawdź, jaka to świetna zabawa!
wtorek, 17 października 2017 10:32

Saunowe rytuały i beztekstylne wieczory w Parku Wodnym

Napisał gak
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji proponuje w najbliższy piątek wieczorem udział w rytuale saunowym. W Parku Wodnym powracają wieczory saunowe czyli godziny zarezerwowane dla zwolenników zupełnego pozbycia się jakiejkolwiek, zbędnej odzieży. Pierwszy z nich już w tym tygodniu.
wtorek, 17 października 2017 14:13

Kulinarne pasje i fantazje w łomżyńskiej Wecie [FOTO]

Napisał gak
W Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży uczniowie kształcący się na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technologii żywności wytężali siły i umiejętności, a przede wszystkim wyobraźnię, aby wytworzyć piękny i smaczny tort, nawiązujący w swej formie i dekoracji do tematu zadanego w tegorocznej edycji konkursu: "Fantastyka i fantasy".
wtorek, 17 października 2017 12:29

Inauguracja 99. roku pracy formacyjnej w WSD w Łomży

Napisane przez oprac. gak
99 rok pracy formacyjnej zainaugurowała w poniedziałek 16 października najstarsza łomżyńska uczelnia wyższa jaką jest Wyższe Seminarium Duchowne. Nowy rok akademicki w WSD w Łomży rozpoczęło 45 alumnów, w tym siedmiu na pierwszym roku studiów.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 418

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback