bo2018 dni jedwabne 2017
Łomża
wtorek, 27 czerwca 2017 12:01

Lato z MDK-DŚT

Napisał gak
Jak co roku, Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza do siebie dzieci i młodzież odpoczywającą od obowiązków szkolnych. W programie znalazło się wiele interesujących artystycznych zajęć i nowości, jak np. warsztaty językowe z rodowitym Hiszpanem i Anglikiem. 
wtorek, 27 czerwca 2017 11:04

7 sprawdzonych sposobów na tanie OC

Napisane przez materiał promocyjny
Przedstawiamy najpopularniejsze metody pomagające obniżyć składkę ubezpieczenia OC Twojego samochodu. Przed zawarciem ubezpieczenia dokładnie sprawdź dostępne możliwości i nie przedłużaj nigdy automatycznie ubezpieczenia, bo może się okazać, że znajdziesz tańsze rozwiązanie.
Urząd Miejski opublikował raport z konsultacji społecznych w sprawie budowy zadaszonego lodowiska-rolkowiska w Łomży. W konsultacjach wzięło udział aż 530 osób, co jest wyjątkowo dużą liczbą jak na Łomżę. Okazuje się, że większość uczestników badania zdecydowanie popiera pomysł budowy takiego obiektu.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 14:28

Szeroka Zawadzka otwarta i poświęcona [FOTO]

Napisał gak
Przebudowany fragment ulicy Zawadzkiej od Ronda Solidarności do Przykoszarowej został dziś oficjalnie otwarty przez władze i poświęcony przez biskupa Janusza Stepnowskiego. Ponad 400-metrowej długości odcinek oddany został do użytku już w pierwszej połowie czerwca. Brakuje jeszcze tylko działającej sygnalizacji świetlnej.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 13:48

Mobilne Kino i Food Trucki w Łomży [FOTO]

Napisane przez materiał promocyjny
Galeria Łomża zadbała o to, aby najbliższy weekend w mieście upłynął pod znakiem doskonałej zabawy. Od 30 czerwca do 2 lipca przy centrum handlowym odbędzie się Wielki Letni Piknik, którego atrakcjami będą mobilne kino oraz wyjątkowa uczta smaków świata, którą zapewnią food trucki.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 10:27

Pychówki i wianki pływały po Narwi [VIDEO i FOTO]

Napisał gak
Na pomysł połączenia dwóch imprez wpadli w tym roku ich organizatorzy, co miało zapewne zwiększyć frekwencję. Mowa o Festynie na Jana i Wyścigu Pychówek. Okazało się jednak, że 1+1 wcale nie musi równać się 2, a potencjalnych widzów i uczestników imprezy bardziej przekonały inne propozycje odbywające się w sobotę w Łomży.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 08:21

Czescy policjanci z wizytą w łomżyńskiej komendzie

Napisał gak
Dwuosobową delegację policjantów z Czech gości od kilku dni Komenda Miejska Policji w Łomży. Trwająca wizyta zagranicznych kolegów po fachu łomżyńskich funkcjonariuszy zorganizowana została w ramach wymiany Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, do którego należą także policjanci z Łomży.
poniedziałek, 26 czerwca 2017 07:54

Festyn Rodzinny w ŁSM [VIDEO i FOTO]

Napisał gak
Obchodzony 1 lipca Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości było okazją do organizacji Festynu Rodzinnego przez Łomżyńską Spółdzielnię Mieszkaniową. Impreza, choć w samym środku zakłócona przez obfite opady deszczu, okazała się bardzo udana, a słońce, które powróciło po ulewie, z powrotem przyciągnęło mieszkańców.
- Naszym głównym celem jest zakup sprzętu nagłośnieniowego, który umożliwi nam przeprowadzanie prób w komfortowych warunkach, a co za tym idzie, da nam możliwość dalszego rozwoju. Staniemy się niezależni -  informują młodzi członkowie Kapucyńskiego Zespołu Uwielbienia, którzy przez platformę crowdfundingową wspieram.to zabierają fundusze na sprzęt nagłośnieniowy.
Po kilkunastu latach przerwy z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości zorganizowano wczoraj w skyte parku przy ul. Księżnej Anny festyn rodzinny. Organizatorzy już mówią o kolejnych imprezach. Nikt nie spodziewał się, że piknik, z mnóstwem atrakcji, przyciągnie tak tłumnie publiczność.
sobota, 24 czerwca 2017 12:01

Srebrny jubileusz na zakończenie roku szkolnego [VIDEO i FOTO]

Napisane przez mano
II Liceum Ogólnokształcące im . M. Konopnickiej w Łomży obchodzi w tym roku swój srebrny jubileusz. W czerwcu 1992 roku decyzją Kuratora Oświaty powołano do życia drugą w mieście ogólnokształcącą szkołę średnią.
sobota, 24 czerwca 2017 10:31

Zasłużone wakacje uczniów łomżyńskiej Wety [VIDEO i FOTO]

Napisane przez mano
- Mam wspaniałych uczniów, którym chce się uczyć, którzy pragną uzyskać jak najlepsze umiejętności- mówi Bogumiła Olbryś, dyrektor Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży dodając jednocześnie, że jej uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w życiu społecznym miasta. 
sobota, 24 czerwca 2017 08:46

Kolejna akcja charytatywna łomżyńskich kibiców

Napisał gak
Kibice ŁKS-u 1926 Łomża wielokrotnie już pokazali, że poza stadionem również wykazują aktywność i nie chodzi o tę pokazywaną najchętniej przez media. Łomżyńscy fani piłki nożnej regularnie organizują akcje charytatywne. Właśnie rusza kolejna. Tym razem każdy może się przyłączyć!
W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klasy II-III i klasy I-III ZET Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży wraz z wychowawcami - Martą Biedrzycką i Barbarą Walczuk - realizowali projekt ogłoszony przez Fundację Banku Ochrony Środowiska, w trosce o zdrowie młodego pokolenia.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 403

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback