Milomlyn-webbaner750x100-Wczasy 15urodziny-mylomza
Łomża
Od 1 sierpnia 2017 roku posiadacze Łomżyńskiej Karty Seniora oraz osoby niepełnosprawne uczące się w łomżyńskich szkołach będą mogły korzystać z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską. O skierowaniu projektu uchwały w tej sprawie pod obrady Rady Miejskiej poinformował dziś Prezydent Łomży.
czwartek, 25 maja 2017 15:24

Marihuanę schował w bieliźnie

Napisał gak
12 gramów marihuany znaleźli łomżyńscy policjanci u 21-letniego pasażera bmw, które zatrzymali do kontroli reagując na popełniane przez jego kierowcę wykroczenie. Chłopak schował narkotyk w bieliźnie, ale niewiele mu to pomogło, bo policjanci widząc jego nerwowe zachowanie szukali do skutku i... znaleźli.
czwartek, 25 maja 2017 14:19

Bezrobocie w Łomży powyżej średniej

Napisał gak
Z miesiąca na miesiąc Powiatowy Urząd Prawy w Łomży informuje o poprawie wskaźnika wysokości bezrobocia zarówno w powiecie łomzyńskim, jak i samej Łomży. Spadająca liczba bezrobotnych z pewnością cieszy, ale do najlepszych wciąż nam daleko. Daleko nawet do średniej krajowej...
Czterdzieści umów z samorządami na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla OSP podpisał w środę 24 maja Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński i Członek Zarządu Województwa Stefan Krajowski. W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łomży stawili się samorządowcy 40 gmin z powiatów: łomżyńskiego, monieckiego, wysoko-mazowieckiego, kolneńskiego, zambrowskiego i grajewskiego.
czwartek, 25 maja 2017 11:09

Zabawowe FIGLE – MIGLE na Dzień Dziecka w Venedzie

Napisał gak
Oj nie zapomina o naszych milusińskich Galeria Veneda! Na zbliżający się Dzień Dziecka przygotowała jak zwykle wielką liczbę atrakcji dla młodszych i starszych. Cały dzień zabaw i rozrywki na najwyższym poziomie już w najbliższą niedzielę, 28 maja. Kto nie przyjdzie, będzie żałował!
Uczniowie ZSTiO Nr 4 kształcący się w zawodach technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa wzięli we środę 24 maja udział w projekcie "Program informacyjno - szkoleniowy z zakresu jakości mięsa wieprzowego - wybieram wieprzowinę".
czwartek, 25 maja 2017 07:02

Na Festiwalu Smaków w Toruniu

Napisane przez mat. nadesłany
Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 15–17 maja trzydniowe warsztaty kulinarne „Sporządzanie potraw z gęsiny" oraz kurs sommelierski. W szkoleniu wzięło udział 30 nauczycieli z różnych stron Polski. Nasz region reprezentowała mgr inż. Elżbieta Jarota z Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży.
Superpolisa Ubezpieczenia to część Grupy MAK, wiodącego polskiego pośrednika ubezpieczeniowego, która opiera swoją działalność m.in. na sprzedaży ubezpieczeń klientom indywidualnym i biznesowym w placówkach taka ja ta - nowo otwarta w Galerii Veneda w Łomży.
środa, 24 maja 2017 15:26

Kibice organizują wyjazd na mecz z Ruchem

Napisał gak
Kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego organizują wspólny wyjazd na mecz 31. kolejki III ligi. Na stadionie w Wysokiem Mazowieckiem zmierzą się miejscowy Ruch i ŁKS 1926 Łomża. Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą niedzielę 28 maja o godz. 17.00.
Świeże i pyszne pieczywo z Piekarni Kraska cenią sobie bardzo klienci. Aby jego dostępność była jak największa, firma od kilku lat uruchamia kolejne sklepy firmowe. Dziś otworzyła w Łomży już 15. taką placówkę. Po ciepłe bułeczki z Kraski będą mieli teraz bliżej mieszkańcy ul. Wojska Polskiego i okolic.
środa, 24 maja 2017 08:38

Jeśli możesz - omijaj Wojska Polskiego

Napisał gak
Informacja dla kierowców. Jeżeli macie taką możliwość, lepiej omijajcie dzisiaj i jutro ulicę Wojska Polskiego, a przynajmniej jej fragmenty. Drogowcy rozpoczęli bowiem dziś naprawy nawierzchni i inne roboty drogowe, co będzie powodem utrudnień i korków.
wtorek, 23 maja 2017 15:56

Dobry zawód to fajne życie [VIDEO i FOTO]

Napisane przez mano / UM w Łomży
Polaryzacja kształcenia zawodowego w województwie podlaskim to priorytetowy plan realizowany m.in. przez samorządy zrzeszone w Łomżyńskim Forum Samorządowym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. Konferencja inaugurująca przedsięwzięcie w subregionie łomżyńskim odbyła się we wtorek 23 maja br. w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży.
W poniedziałek (22.05) Prezydent Mariusz Chrzanowski zatwierdził wynik przetargu na budowę sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży. Już niebawem rozpoczną się prace związane z tą inwestycją. Salę wybuduje firma MK BUD z Białegostoku za nieco ponad 7,6 mln złotych.
Grupa siedmiorga radnych wystąpiła z wnioskiem o umieszczenie w porządku obrad najbliższej sesji Rady Miejskiej punktu dotyczącego rozpatrzenia projektu uchwały w sprawie wysokości diet oraz zwrotu kosztów podróży dla radnych. Projekt zawiera propozycję obniżenia diet wszystkim radnym, jednak najwięcej "po kieszeni" mieliby dostać tzw. radni funkcyjni.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 397

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu


Veneda
feedback