vizo-mylomza 2017.Łomża baner 1000x200
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

piątek, 20 października 2017 06:47

Pierwsze ślubowanie w SP1 [FOTO]

Po raz pierwszy w nowej Szkole Podstawowej Nr 1 uczniowie czterech klas pierwszych złożyli w czwartek 19 października 2017 r. swoje ślubowanie. Od tego momentu stali się pełnoprawnymi uczniami, ale przeszli też do historii szkoły, która po 18 latach powróciła w mury budynku przy ul. Reymonta 9.
czwartek, 19 października 2017 13:06

Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności. Jeden ma do odsiadki sześć miesięcy, a drugi cały rok. Obaj wpadli przypadkiem dzisiejszej nocy na terenie Łomży i trafili już do aresztu.
Dwóch robotników, pracujących przy remoncie barierek na moście w Wiźnie zostało poszkodowanych w wypadku, do którego doszło około godz. 9.10. W związku z wypadkiem droga krajowa nr 64 jest zablokowana i tworzą się potężne korki. Policja organizuje objazdy.
czwartek, 19 października 2017 09:44

Policja szuka świadków wypadku z udziałem dziecka

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łomży szukają świadków zdarzenia drogowego z udziałem nieletniej dziewczynki, do której potrącenia doszło 10 października.
Przez długie lata był symbolem gminy Łomża, choć budził wiele kontrowersji szczególnie wśród rolników, którym kojarzył się ze szkodami w gospodarstwach. O kim mowa? O bobrze obgryzającym pień drzewa, który od 1995 r. znajdował się w herbie gminy. Na wczorajszej sesji radni gminy Łomża większością głosów uchwalili nowe insygnia tj.: herb, flagę, sztandar i pieczęć. Bobra już w nich nie ma, jest za to nawiązanie do ponad tysiącletniej historii...
Od dłuższego czasu docierają do nas z różnych źródeł sygnały, że w ŁKS-ie 1926 źle się dzieje. Chodzi oczywiście o pieniądze, a raczej ich brak. Problem narasta już od pewnego czasu i dojrzał na tyle, że dotarł do prezydenta Łomży, który dwa tygodnie temu spotkał się z działaczami, trenerem i piłkarzami, a na wczorajsze popołudnie zaprosił do rozmowy przedsiębiorców, potencjalnych sponsorów.
środa, 18 października 2017 14:25

Jaki czynsz za Mieszkanie Plus w Łomży?

Ile będzie kosztowało zamieszkanie w Mieszkaniu Plus? Z jakimi kosztami i opłatami musimy się liczyć w ramach czynszu? Jakie będą czynsze w Łomży? Choć projekt rozporządzenia w sprawie maksymalnych stawek czynszu jest jeszcze w fazie konsultacji, z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć zawarte w nim kwoty jako obowiązujące.
W czwartek 12 października poseł Kazimierz Gwiazdowski został wybrany na stanowisko zastępcy przewodniczącego sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Jest jedynym przedstawicielem województwa podlaskiego w prezydium tej komisji.
środa, 18 października 2017 10:32

Kolejne opóźnienie na budowie obwodnicy Marek

Gdyby wszystkie obietnice drogowców były spełniane, to obwodnica podwarszawskich Marek byłaby dawno gotowa, a kierowcy (m.in. łomżyńscy) dojeżdżający od tej strony do stolicy nie musieliby marnować tak wiele czasu w korkach. Rzeczywistość jest niestety inna i dopadła nas po raz kolejny. Planowane 28 października oddanie obwodnicy do użytku znowu zostało przesunięte.
środa, 18 października 2017 09:51

Masz długi w ZUS? Skorzystaj z układu ratalnego

Od stycznia 2018 roku każdy przedsiębiorca będzie opłacał składki jednym przelewem, a ZUS podzieli wpłatę proporcjonalnie na poszczególne ubezpieczenia i fundusze. Płatnik, który ma długi w ZUS musi mieć świadomość, że wpłaty pokryją najstarsze zadłużenie, a nie bieżące składki.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 699

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback