bo2018 dni jedwabne 2017
sobota, 20 maja 2017 10:30

„Bayerancka” impreza w Nowogrodzie [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
- Jak słyszę Nowogród, od razu kojarzy mi się najlepszy balet – mówił po występie na nowogrodzkiej scenie Radek Kudelski, lider zespołu  Bayera. Największa zadaszona wiata w regionie we wczorajszą majową noc znów tętniła życiem!

bystrzak-kolonie-2017

"Tylko taka jak ta", "Jesteś najpiękniejsza" czy najnowszy hit BAYERY "Ta szalona dziewczyna" to piosenki, przy których bawi się cała Polska. Specjalnie dla Was w BAYERA zagrała w Nowogrodzie na żywo!

A juz za tydzień w Nowogrodzie wystąpi POWER BOY. Zapraszamy!

800x70cm banner

17 komentarzy

  • Odpowiedz wiśta wio sobota, 20 maja 2017 11:17 Umieszczone przez: wiśta wio

    Dziwne jedzie na takich imprezach zapachem obory :)
    ten krowi smród przenika ubranie , wnika w głąb skóry i trudno się go pozbyć ,

    znajomy odkupił auto od takiego hodowcy krów, kilka tygodni nie dało się wywietrzyć tego smrodu, profesjonalna myjnia parowa, długotrwałe wietrzenie i kilkanaście odświeżaczy, a dalej jedzie krowami :)

  • Odpowiedz sukces innych boli sobota, 20 maja 2017 11:29 Umieszczone przez: sukces innych boli

    Imprezy w Nowogrodzie są bardzo dobre i potrzebne. Chwała ludziom, którzy to robią.
    Bez względu na buractwo, które nic nie umie w życiu zrobić tylko krytykować ( jak frustrat powyżej )
    Kolego, zrób wyjątkową imprezę. Zainwestuj ciężkie pieniądze i zobacz ilu ludzi przyjdzie bawić się przy Twojej ambitnej muzyce.

  • Odpowiedz wiśta wio sobota, 20 maja 2017 11:52 Umieszczone przez: wiśta wio

    Byłeś wieśniaku kiedyś na koncercie rockowym ?

  • Odpowiedz eryk23 sobota, 20 maja 2017 12:37 Umieszczone przez: eryk23

    wiśta wio, przymknij mordę. Nie wyzywaj ludzi bo poziomem jesteś niżej od nich.
    byłem na koncercie rockowym, banda przepoconych wszaków , a przy disco ludzie przynajmniej kulturalnie sie bawią a nie drą mordy jak na twoich koncertach

  • Odpowiedz Janusz bez wąsów sobota, 20 maja 2017 13:00 Umieszczone przez: Janusz bez wąsów

    Zawaliście było,spiłem się jak bela dupensje wyrwałem a dziś na kaczorka pod sklepem fula mocnego łykam.

  • Odpowiedz wiśta wio sobota, 20 maja 2017 13:42 Umieszczone przez: wiśta wio

    Podobno przy tej muzyce krowy dają więcej mleka , ale kury nie chcą się nieść i świnie obgryzają sobie ogony ,

    i założę się że te 23 , to ilość latek u tego potomka roztrząsaczy gnoju , eryka23
    hhhhehehe

    a może to jego IQ ?

  • Odpowiedz eryk23 sobota, 20 maja 2017 14:21 Umieszczone przez: eryk23

    wpisałem twoje IQ żebyś był tego świadom ;)

    wiśta, ty zapewne tak jak reszta rokowców chodzisz przepocony z wszami we włosach i ruchasz sie w dupe ze swoim kolegą

  • Odpowiedz wiśta wio sobota, 20 maja 2017 18:46 Umieszczone przez: wiśta wio

    Krowy wydojone ?
    świnie nakarmione ?

    no to na discopolo hahaha

  • Odpowiedz BAYERA - GEJ PARTY? sobota, 20 maja 2017 19:25 Umieszczone przez: BAYERA - GEJ PARTY?

    Zdjęcie nr 19, 24 nie no Panie i Panowie nie róbcie z tego zabójstwa Kenedjego... Jedna ympreza co jej nikt na oczy nie widział a chodzi i czensie całym mniastem...

  • Odpowiedz Lomzyniak sobota, 20 maja 2017 21:53 Umieszczone przez: Lomzyniak

    mnie rozwalają te koxy co wyglądają jak koguty jakieś :D klatę wywalą bicka pokażą a zwieracze ledwo trzymają hahha

  • Odpowiedz malczan sobota, 20 maja 2017 23:13 Umieszczone przez: malczan

    Są Ludzie co mają siłe w genach i nie muszą nic udowadniać ale są też tacy co mają lipne geny i myślą że jak przypakują to wszystko sie zmieni a co do czego to miękka ci0ta

  • Odpowiedz wiśta wio sobota, 20 maja 2017 23:55 Umieszczone przez: wiśta wio

    WIOCHA !

  • Odpowiedz Janusz bez wąsów niedziela, 21 maja 2017 00:43 Umieszczone przez: Janusz bez wąsów

    Moja córka jak przy tej muzyce bąki puszcza to krowy więcej mleka dają

  • Odpowiedz genia niedziela, 21 maja 2017 14:06 Umieszczone przez: genia

    Ktoś tu pisze, że chwała ludziom którzy zainwestowali ciężkie pieniądze.....
    Jedź tam za dnia to przejrzysz na oczy.
    Chlew i nic więcej

  • Odpowiedz Łomżyniak niedziela, 21 maja 2017 15:47 Umieszczone przez: Łomżyniak

    widocznie nie ma w Łomży zapotrzebowania na inną muzykę niż disco polo
    gdyby było mielibyśmy inne imprezy
    taki mamy klimat

    szkoda bo disco polo jest jedyną muzyką której nie toleruję

  • Odpowiedz bza niedziela, 21 maja 2017 18:29 Umieszczone przez: bza

    Dla mnie to takie zbyt gejowe

  • Odpowiedz zdrajca s-PiS-kowy poniedziałek, 22 maja 2017 09:51 Umieszczone przez: zdrajca s-PiS-kowy

    bajerancka to jest nazwa placu rynkowego w Nowogrodzie: "Targowica", kto to wymyślił..?