vizo-mylomza 2017.Łomża baner 1000x200
sobota, 20 maja 2017 10:30

„Bayerancka” impreza w Nowogrodzie [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
- Jak słyszę Nowogród, od razu kojarzy mi się najlepszy balet – mówił po występie na nowogrodzkiej scenie Radek Kudelski, lider zespołu  Bayera. Największa zadaszona wiata w regionie we wczorajszą majową noc znów tętniła życiem!

zenek

"Tylko taka jak ta", "Jesteś najpiękniejsza" czy najnowszy hit BAYERY "Ta szalona dziewczyna" to piosenki, przy których bawi się cała Polska. Specjalnie dla Was w BAYERA zagrała w Nowogrodzie na żywo!

A juz za tydzień w Nowogrodzie wystąpi POWER BOY. Zapraszamy!

800x70cm banner

17 komentarzy

  • Odpowiedz wiśta wio sobota, 20 maja 2017 11:17 Umieszczone przez: wiśta wio

    Dziwne jedzie na takich imprezach zapachem obory :)
    ten krowi smród przenika ubranie , wnika w głąb skóry i trudno się go pozbyć ,

    znajomy odkupił auto od takiego hodowcy krów, kilka tygodni nie dało się wywietrzyć tego smrodu, profesjonalna myjnia parowa, długotrwałe wietrzenie i kilkanaście odświeżaczy, a dalej jedzie krowami :)

  • Odpowiedz sukces innych boli sobota, 20 maja 2017 11:29 Umieszczone przez: sukces innych boli

    Imprezy w Nowogrodzie są bardzo dobre i potrzebne. Chwała ludziom, którzy to robią.
    Bez względu na buractwo, które nic nie umie w życiu zrobić tylko krytykować ( jak frustrat powyżej )
    Kolego, zrób wyjątkową imprezę. Zainwestuj ciężkie pieniądze i zobacz ilu ludzi przyjdzie bawić się przy Twojej ambitnej muzyce.

  • Odpowiedz wiśta wio sobota, 20 maja 2017 11:52 Umieszczone przez: wiśta wio

    Byłeś wieśniaku kiedyś na koncercie rockowym ?

  • Odpowiedz eryk23 sobota, 20 maja 2017 12:37 Umieszczone przez: eryk23

    wiśta wio, przymknij mordę. Nie wyzywaj ludzi bo poziomem jesteś niżej od nich.
    byłem na koncercie rockowym, banda przepoconych wszaków , a przy disco ludzie przynajmniej kulturalnie sie bawią a nie drą mordy jak na twoich koncertach

  • Odpowiedz Janusz bez wąsów sobota, 20 maja 2017 13:00 Umieszczone przez: Janusz bez wąsów

    Zawaliście było,spiłem się jak bela dupensje wyrwałem a dziś na kaczorka pod sklepem fula mocnego łykam.

  • Odpowiedz wiśta wio sobota, 20 maja 2017 13:42 Umieszczone przez: wiśta wio

    Podobno przy tej muzyce krowy dają więcej mleka , ale kury nie chcą się nieść i świnie obgryzają sobie ogony ,

    i założę się że te 23 , to ilość latek u tego potomka roztrząsaczy gnoju , eryka23
    hhhhehehe

    a może to jego IQ ?

  • Odpowiedz eryk23 sobota, 20 maja 2017 14:21 Umieszczone przez: eryk23

    wpisałem twoje IQ żebyś był tego świadom ;)

    wiśta, ty zapewne tak jak reszta rokowców chodzisz przepocony z wszami we włosach i ruchasz sie w dupe ze swoim kolegą

  • Odpowiedz wiśta wio sobota, 20 maja 2017 18:46 Umieszczone przez: wiśta wio

    Krowy wydojone ?
    świnie nakarmione ?

    no to na discopolo hahaha

  • Odpowiedz BAYERA - GEJ PARTY? sobota, 20 maja 2017 19:25 Umieszczone przez: BAYERA - GEJ PARTY?

    Zdjęcie nr 19, 24 nie no Panie i Panowie nie róbcie z tego zabójstwa Kenedjego... Jedna ympreza co jej nikt na oczy nie widział a chodzi i czensie całym mniastem...

  • Odpowiedz Lomzyniak sobota, 20 maja 2017 21:53 Umieszczone przez: Lomzyniak

    mnie rozwalają te koxy co wyglądają jak koguty jakieś :D klatę wywalą bicka pokażą a zwieracze ledwo trzymają hahha

  • Odpowiedz malczan sobota, 20 maja 2017 23:13 Umieszczone przez: malczan

    Są Ludzie co mają siłe w genach i nie muszą nic udowadniać ale są też tacy co mają lipne geny i myślą że jak przypakują to wszystko sie zmieni a co do czego to miękka ci0ta

  • Odpowiedz wiśta wio sobota, 20 maja 2017 23:55 Umieszczone przez: wiśta wio

    WIOCHA !

  • Odpowiedz Janusz bez wąsów niedziela, 21 maja 2017 00:43 Umieszczone przez: Janusz bez wąsów

    Moja córka jak przy tej muzyce bąki puszcza to krowy więcej mleka dają

  • Odpowiedz genia niedziela, 21 maja 2017 14:06 Umieszczone przez: genia

    Ktoś tu pisze, że chwała ludziom którzy zainwestowali ciężkie pieniądze.....
    Jedź tam za dnia to przejrzysz na oczy.
    Chlew i nic więcej

  • Odpowiedz Łomżyniak niedziela, 21 maja 2017 15:47 Umieszczone przez: Łomżyniak

    widocznie nie ma w Łomży zapotrzebowania na inną muzykę niż disco polo
    gdyby było mielibyśmy inne imprezy
    taki mamy klimat

    szkoda bo disco polo jest jedyną muzyką której nie toleruję

  • Odpowiedz bza niedziela, 21 maja 2017 18:29 Umieszczone przez: bza

    Dla mnie to takie zbyt gejowe

  • Odpowiedz zdrajca s-PiS-kowy poniedziałek, 22 maja 2017 09:51 Umieszczone przez: zdrajca s-PiS-kowy

    bajerancka to jest nazwa placu rynkowego w Nowogrodzie: "Targowica", kto to wymyślił..?